Direct contact opnemen? Whatsapp ons: +316 557 857 88

Nieuw Vanaf nu ook particuliere inkoop bij International Metal Trading

Het team van International Metal Trading

Mike de Winter

Mike de Winter

CEO / Eigenaar

  • Spreekt:
  •  
  •  
  •  

T. +31(0)6 532 270 78

E. mike@imtrading.nl

Dennis de Winter

Dennis de Winter

Commercieel directeur

  • Spreekt:
  •  
  •  
  •  

T. +31(0)6 552 120 97

E. dennis@imtrading.nl

Jean Paul Luyckx

Jean Paul Luyckx

Trader

  • Spreekt:
  •  
  •  
  •  

T. +31 6 55 21 20 98

E. Jp@imtrading.nl

John Brussé

John Brussé

Administratie

  • Spreekt:
  •  
  •  

T. +31 (0)6 150 206 71

E. john@imtrading.nl

Nick de Winter

Nick de Winter

Logistiek

  • Spreekt:
  •  
  •  
  •  

T. +31 (0)6 557 857 88

E. nick@imtrading.nl

Paul de Bruin

Paul de Bruin

Logistiek en vergunningen

  • Spreekt:
  •  
  •  
  •  

T. +31(0)6 154 726 69

E. pbruin@imtrading.nl

Peter Leenman

Peter Leenman

Quality-yard manager

  • Spreekt:
  •  
  •  
  •  

T. +31(0)6 236 933 93

E. peter@imtrading.nl

Werfmedewerkers

Werfmedewerkers

Werfmedewerkers

  • Spreekt:
  •